vagyok a háborgó tenger s a felszíne alatt mozdulatlan víztömeg,
vagyok a viharos szél és az abban mozdulatlan faóriás,
vagyok úton lévő aki hazafelé tart és mindvégig otthon van.
Ember lévén tehát kiismerhetetlen, de az arra érdemeseknek megismerhető.
Amiket kedvelek a környezetemben, univerzális értelemben:
- az emberi minőséget, arisztokratizmust. A "több"-ben mindig benne van a "kevesebb", a "kevesebb"-ben viszont, bár sokan hisznek benne, nincsen benne a "több"
- az emberi minőségből folyó gondolkozást, akaratot, törekvést, teljesítményt és a megfelelő irányú alázatot
- az elmélyülés igényét és képességét
- az originalitást
- a hitelességet, a tökéletlenség beismerését és a tökéletességre törekvést
- a tisztaságot minden vonatkozású értelemben
- végül de nem utolsó sorban a humorérzéket, ami mint közös nyelv és mint "agytorna" is jelentőséggel bír, a humornak a finom (esetenként ironikus vagy akár önironikus) jellegű mivoltában.
Megtörve az eddigi kissé idillikus hangvételt, leírom miket nem kedvelek a környezetemben:
- az előbbi felsorolásban foglaltak ellenkezőjét, részleges vagy teljes hiányát
- a szűklátókörűség, lehatárolt gondolatiság, szellemi tompaság megnyilvánulásait (ezek a nyárspolgárok kedvenc hogyismondjam életérzései, "gyümölcsük" a konvencionalitás, konformitás, röviden banalitás, ha már gyümölcs)
- a lassú felfogást (a nehézfelfogásúak megfontoltságnak ejtik e szavakat)
- tehát mégegyszer, a lassú felfogást
- az értetlenséget (a rossz értelemben néma hallgatóság védjegye)
- az igénytelenséget (a formai igényesség mögötti hiány is az).
Szeretem az érintetlen természet közelségéből áradó nyugalmat, a finom és egészséges ételeket, de mindenek felett a gondolkozás szabadságát élvezni. Általában jó társaság vagyok. Magamnak feltétlenül.
Független vagyok. Társaságomban szívesen látok egy a saját nőiségét a női princípiumok talajáról szemlélő, visszafogott várakozásban élő és a szolgálatban tovább tökéletesedni törekvő lányt.
Partner
Singles
Submissive Female
Spoken languages
Hungarian
Favorie videos of the user can only be seen by VIP members.
Please select from the menu on the left hand side, which galley you want to see!
Flört küldése
Flirt can only be sent by VIP members.
VIP membership as a gift
You have less than 7 days of VIP membership, so you can't donate.
If more than 20 days VIP membership than you can give some day out of your VIP membership to other users. The gift is from your VIP membership subtracted. The gift can not be undone. In order to this, please avoid giving gifts to whom you don't know! VIP days given to PRO users will be halved.
Sympathetic vote
User Report
SmPixie.com - BDSM partner seeking, dating and community portal
By accessing the site I certify that I am at least 18 years old and I have the right to view sexually explicit sites.
I agree that the site has a strong sexual nature. By accessing the site, I declare that I won't be harassed by sado-mazo, fetish, sexuality or other images, writings etc.