Update: 
Az oldalt jelenleg a Domina uralja! Nem keresünk.
A hölgyek valamiért félénkek lettek, ellenben a fiúkból már szép háremem lehetne... és nyitott vagyok erre . is. 
Mindegy, hogy biszex, hetero, Sissy, vagy a transz világ tagja, leendő tagja. :)
Sokan megijednek, vagy bele se gondolnak a szadista jelzőbe, csak egy zs kategóriás BDSM-nek gúnyolt fosPornót láttak, és azt hiszik mindent tudnak. Halkan szólok, "nem tudsz semmit...!" :) Nem kezdek össze verni boldog boldogtalant... Kérdezz, ne ítélkezz!
Beszélgessünk, segítek szívesen, kérdezz bátran olyat is amit nem mernél. Gyere próbáljuk, hogy pár levél váltás alatt mennyire borzolom/fokozom az izgalmat, a vágyat. És utána is mehet mindenki amerre lát!
 
Köszi! O.
Sziasztok! 
Mi egy domináns pár vagyunk. Az férfi oldal egy szadista hajlamokkal erősen megáldott keménykezű domináns, Én pedig e pár női tagjaként, világ életemben dominánsként, és folyamatosan fejlődő Dominaként egyre kiforrottabb szadista hajlamokkal, mentális/pszichés uralkodással , és a vágyak végletekig fokozásával szeretem a legjobban az alárendeltet magamévá tenni ;) (Mindenhogy ahogy csak értheted).
Úgy gondolom, hogy egy jó Dominának tudnia kell mit érez az alárendelt és hol lehet akár a fájdalommal összekötni úgy élvezetet, hogy még a sejtjeidben is széttépjen. 
Így azon túl, hogy magát az érzést kipróbáltam, milyen ha uralkodnak felettem, minden amit boldogan és izgatottan tennék egy alárendelt testével, azt magamon is mind kipróbáltam, vagy fogom! (Az elméd "gyötrését" pedig gyorsan tesztelhetjük ;) )
Nekem maga A Nirvána uralni az elméjét, vágyait, testét és lelkét egy alázatos sub-nak ki teljes bizalommal fordul felém. A téboly peremére taszítani, majd az utolsó pillanatban gyönyörrel felrobbantani minden érzékét! (kicsit elkalandoztam... )
( Jelenleg nem keresünk senkit!: Így hát keressük azt az erősen mazochista hajlamokkal rendelkező hölgyet, aki szeretné velünk feszegetni a határait. Kimondottan hölgyet keresünk, ezt kérlek vegyétek figyelembe!
 
Minden természetesen megbeszélés kérdése, de nem garantálom, hogy a legmélyebb, legtitkosabb vágyaid határit nem feszegetem kicsit tovább, mint ahol te a véged hiszed! ;)
Szívesen beszélgetek, ha kérdésed lenne, akkor nyugodtan keress meg, szerintem tudok segíteni!
Azt nem garantálom, hogy közben nem fedezem fel titkon az elméd és rejtett titkait! :)
									
				
								
					
Partner
					Singles
					Mazochist Female, Submissive Female, Uncertain Female
					
										Age: 18-45 year
					Height: 150-170 cm
					Weight: 45-70 kg
				
													
						
Contact information
																											Email:
																								Friends Only
																								
																									
													
						
Aim of search
													Correspondence, meeting / 													Virtual-relationship / 													Not looking for new connections											
								
					
Spoken languages
					Hungarian
				
				
				
				
											Interests in BDSM
													
								
I would try
								Boot fetish, Candle, Chastity belt, Chinese ball, Electrosex, Latex, Leather, Stocks, Whipping bench
							
																			
								
Maybe
								Foot worship, Role playing
							
																			
								
Exciting
								24/7, Anal plays, Anal sex (give), Ass licking, Bite, Blindfolds, Bondage, Breast torture, Breath controll, Chains, Closure, Collar, Dildos, Dirty talk, Domination, Film, Hair pulling, High heels, Humiliation, Lingerie, Mask, Massage, Masturbation, Nippers, Nipples, Oral sex (give), Oral sex (receive), Other tools, Pain, Photo shooting, Public sex, Punishment, Sadism, Slaps, Spanking, Stocking, Tweak, Vibrators, Whip
							
												
					
											Interests outside of BDSM
													
								
Leisure
								Animals, Chess, Playing music, Reading, Talking, TV
							
																			
								
Music
								Blue, Country, Drum'n'bass, Electronic, Gangsta rap, Heavy metal, Jazz, Rap, Rave, Reggae, Rhythm'n'blues, Rock, Rock'n'roll, Soul, Techno
							
																			
								
Movies
								Action, Anime, Comedy, Crimi, Horror, Sci-fi, Series, Sex/porn, Tale, Thriller
							
																			
								
Books
								Entertainment, Erotical, Novel, Scientific