Mistress Zeida vagyok, a világ legelső, középkori jellegű Bdsm erődítményének az Úrnője! Dracula Femdom Castle Transylvania, DFC The Castle of Real Slavery!
Számomra a BDSM egy életdimenzió és művészet amit nap mint nap kiélek a saját váramban azokkal a szerencsés rabszolgákkal a világ minden tájáról akik lehetőséget kaptak arra, hogy élőben szolgáljanak!
Rendszeres Bdsm filmezésre keresek rabszolgákat a Kolozsvár környéki kastélyomban! Előnyben azok akik sosem használják a menekülőszót és bírják a keményebb rabszolga sorsot, durvább fenyítést!
Kedvenceim a Flogging és Whipping, magyarul az ostor és korbács valamint ballbusting and CBT de ezen kívűl nyitott vagyok majdnem mindenre ami szadisztikus elmémet kellő képpen felcsigázza.
A kastélyom egy külön univerzúm, 8 kültéri bástya börtönnel ahol a rabszolgák szalmán és bilincsben, torkukban verdeső szívvel várják, hogy Én vagy valamelyik vendégem - akit ugyanúgy szollgálniuk kell mint engem - kirángatja majd, hogy kényünk-kedvünk szerint használjuk testét és elméjét.
A legendás OWK eszmevilágát visztem tovább a DFC-ben és számomra ez nemcsak játék : I define medieval slavery in the 21. century BDSM scene!
Dracula Femdom Castle várudvar részletei:
A várban kültéri középkori kaloda (stock) és feszítő szék (crucifix chair) van valamint kedvencem, ha a 15. századi ágyúra láncollak és addig ostorozlak amíg elzsibbad a karom.
A Torture Wall közvetlenül a kültéri kő Trónszék mellet van és az egyik kedvenc helyszínem.
A Torture Gate egy másik egyedi helyszín, ahol kifeszített lábakkal és kezekkel várod a sorsodat.
A kastély nagy keresztje egy teljesen egyedi helyszín világviszonylatban is: a szenvedés valódi jelképe.
A középkori, büntetésekre használt, egyszemélyes, lábonálló ketrec pedig egy olyan hely ahova gyakran zárom szolgáimat. Gibbet cage az angol megnevezése.
A Torture arcade és a Torment glory hole a legújabb helyszínek, de számos más újdonság van tervben vagy kivitelezés alatt
A Dracula Femdom Castle melegített BDSM medencével rendelkezik. A rabszolgáimat a medence kínzó oszlopaihoz vagy a Pool-Torture-Wallhoz láncolom amíg Én és a vendég Úrnők hűsülünk.
Interests in BDSM
I would try
Doctor fetish, Fisting, Oral sex (receive), Pens, Vibrators
Maybe
Blindfolds, Breath controll, Collar, Cross-dressing, Diaper, Dildos, Electrosex, Feeding, Jeans, Mask, Masturbation, Milking, Piercing, Role playing, Tickling, Transvestitism, Vacuum
Exciting
24/7, Bite, Bondage, Boot fetish, Breast torture, Candle, CBT, Chains, Chastity belt, Closure, Cross, Dirty talk, Domination, Film, Fire, Foiling, Foot worship, Hair pulling, High heels, Humiliation, Latex, Leather, Lingerie, Mazochism, Nippers, Pain, Piss, Sadism, Shaving, Slaps, Spanking, Stocking, Stocks, Tweak, Whip, Whipping bench
Interests outside of BDSM
Leisure
Party, Restaurant, Swimming pool
Music
Country, Rock'n'roll
Movies
Adventure, Crimi, Historical, War, Western
Books
History, Novel