EmpathRuler - Dominant, Fetisist, Sadist Male

All BDSM partners » Doms, Masters » EmpathRuler - Dominant, Fetisist, Sadist Male
Viewed: 240x
EmpathRuler
41 years old, Dominant, Fetisist, Sadist Hetero Male, 170 cm, 70 kg
Residency: Hungary, Budapest, kerület nélkül
Last login: 5 hours ago
Registration time: 05. 12. 00:41
VIP
Messages can only be sent by regsitrated users!
Noone has rated this profile yet.
Szadista vagyok – de nem azért, mert fájdalmat akarok adni, hanem mert érdekel, mi történik benned, amikor megkapod. Domináns vagyok – de nem azért, hogy irányítsalak, hanem hogy olyan teret tartsak, ahol végre elengedheted az irányítást. Fetisiszta vagyok – nem tárgyakra, hanem a reakcióidra. Egy szívdobbanásra, egy hangtalan sóhajra, a bőröd rezdülésére, amikor már te sem tudod, hogy az örömtől vagy a félelemtől reszketsz.

Én nem jelenetet játszom. Szertartást vezetek.

A BDSM számomra nem szerepjáték, hanem mély pszichodinamikai tér: áttétel, regresszió, felszabadulás. A test csak az eszköz – a lélek dolgozik. A transzban nyílik meg az, amit máskor védeni kell. Amikor megérintelek, nem csak a bőrödhöz nyúlok – hanem a határaidhoz. Amikor utasítalak, nem parancsolok – hanem elcsendesítelek, hogy végre meghalld a saját tested. Amikor fájdalmat adok, nem bántalak – hanem felébresztelek.

A kötözés nem az elsődleges eszközöm, de ha szükséges, ott van. Nem a technika izgat, hanem az, amit elindít benned. A bizalom érdekel, a megtartott tér, az, amikor valaki nemcsak vágyik, hanem mer kívánni. Nem a látvány vonz, hanem az, ahogyan megtörténik benned az engedés.

A jó szubmisszió szerintem nem viselkedés – hanem tudatállapot. És a jó dominancia nem harsány – hanem éber, figyelő és felelősségteljes jelenlét.

A BDSM számomra nem csupán élvezet, hanem kapcsolat – testtel, lélekkel, önmagunkkal. Érdekel, hogyan reagálsz, mi mozog benned, amikor leveted a szerepeidet. Érzelmileg is jelen vagyok – és azt keresem, hogyan válhat a gyönyör a megértés, az önátadás és a növekedés eszközévé.

Ha számodra a fájdalom nyelv.

Ha a gyönyör nem cél, hanem eszköz.

Ha nem szerepet keresel, hanem valódi élményt – akkor talán beszélhetünk.

Nem keresek mindenkit.

De akit igen, azt végigkísérem.

Partner

Singles
Asexual Female, Dominant Female, Fetisist Female, Mazochist Female, Submissive Female, Uncertain Female, Vanilla Female, Switch Female, Sadist Female

Aim of search

Correspondence, meeting / Social-programmes,-leisure / Occasional-BDSM/sexual-relationship / Permanent, casual BDSM / sexual relationship / Not looking for new connections

Spoken languages

Hungarian






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy