Kedves olvasó.
Egy intelligens, művelt nő vagyok. Tudom a határaim, megfelelő és fejlett önismerettel és önreflexióval rendelkezem, őszinte vagyok, és ami kevésbé gyakori, magammal is az vagyok.
Ez annak is köszönhető, hogy óriási érdeklődéssel viseltetek a pszichológia iránt. Sok más érdekes érdeklődési köröm és hobbim van.
Kérlek ne rajtam akard a saját perverzióid kikísérletezni.
Független, egzisztenciával remdelkező nő vagyok.
Bdsm területén én a bizalmas mély kapcsolatban való kinkek megélését szeretném megvalósítani. Van tapasztalatom, ami alapján tudom magamról, alkalmi kapcsolatokban nem érzem jól magam.
Elsősorban a submisszív (parancsok, kötözés, fenekelés, korbács) rész amit roppantul élvezek, mert az életem minden területén őrült nagy kontrollt gyakorolok, ebben végre át tudom adni a gyeplőt. Lehet, ha lenne egy "igazi" férfi mellettem, más dolgokat is meg tudnék élni, de ezt egyenlőre nem tudhatom.
Semmi nagyon extrém nincs bennem, azzal kérlek ne keress, szeretném ha meg tudnád élni a vágyaid és tudom velem nem tudnád.
Partner
Singles
Dominant Male, Vanilla Male, Switch Male, Sadist Male
Age: 25-50 year
Height: 170- cm
Aim of search
Correspondence, meeting / Relationship
Spoken languages
Hungarian
Interests in BDSM
I would try
Dildos, Nippers, Role playing, Tickling
Maybe
Anal sex (give), Ass licking, High heels, Pens, Prostate massage, Stocking
Exciting
Anal plays, Anal sex (receive), Blindfolds, Bondage, Collar, Dirty talk, Domination, Lingerie, Massage, Masturbation, Mazochism, Nipples, Oral sex (give), Oral sex (receive), Other tools, Pain, Public sex, Punishment, Spanking, Vibrators, Whip
Interests outside of BDSM
Leisure
Concerts, Drawing, Gardening, Museum, Reading, Talking, Theater
Music
Classical, Electronic, Heavy metal, House, Pop, Punk, Rave, Rock, Rock'n'roll, Techno
Movies
Comedy, Historical, Romantical, Sci-fi, Series
Books
Novel, Novels, Scientific