Szia!
A profilképen én vagyok. Azért vagyok itt, hogy nézelődjek, ismerkedjek. Nem keresek futó, komolytalan kalandokat de nem is szeretnék "csak" levelezgetni. Fontos nekem a személyiség és az egymásra hangolódás, ebben hiszek, így tudok működni. Az átlagostól némileg eltérő vágyaim vannak, szeretek irányítani és utasítgatni de nem ragaszkodom ehhez állandó jelleggel. Az irányító szerep vágya kizárólag a hálószobára korlátozódik, a mindennapi életvitelemet soha nem jellemezte. Ez a szerep és a dominancia viszont nálam nem lendül át az erős szadizmus térfelére. Ha ezt keresed, egy bizonyos szintig tudok a partnered lenni, de azon túl nem én vagyok az embered. Kérlek vedd figyelembe, hogy csak mérsékelt fájdalomokozásra vagyok képes, de arra képes és hajlandó vagyok bár nem ez az elsődleges mozgatórugóm.
Magas és Vékony testalkatú vagyok és szeretem, ha a társam fizikai megjelenése nem a komplett ellentétem. Nekem ez fontos, kérlek ezt vedd figyelembe. Kevés időm van és szeretnék vele jól gazdálkodni. Szívesen ismerkedek és levelezek hosszabban, de csak fényképcsere után, ha elkerülhető, akkor ne raboljuk egymás idejét feleslegesen.
NYitott vagyok kötetlen kapcsolatra, párkapcsolatra de nem vagyok nyitott alkalmi kapcsolatra. Ha rám írsz biztos válaszolok. Remélem itt vagy.
Partner
Singles
Fetisist Female, Mazochist Female, Submissive Female, Uncertain Female, Switch Female
Couples
Fetisist Female - Fetisist Female, Fetisist Female - Mazochist Female, Fetisist Female - Submissive Female, Fetisist Female - Uncertain Female, Fetisist Female - Switch Female, Mazochist Female - Fetisist Female, Mazochist Female - Mazochist Female, Mazochist Female - Submissive Female, Mazochist Female - Uncertain Female, Mazochist Female - Switch Female, Submissive Female - Fetisist Female, Submissive Female - Mazochist Female, Submissive Female - Submissive Female, Submissive Female - Uncertain Female, Submissive Female - Switch Female, Uncertain Female - Fetisist Female, Uncertain Female - Mazochist Female, Uncertain Female - Submissive Female, Uncertain Female - Uncertain Female, Uncertain Female - Switch Female, Switch Female - Fetisist Female, Switch Female - Mazochist Female, Switch Female - Submissive Female, Switch Female - Uncertain Female, Switch Female - Switch Female
Age: 18-50 year
Weight: -60 kg
Contact information
Email:
Registered Members Only
Aim of search
Correspondence, meeting / Social-programmes,-leisure / Permanent, casual BDSM / sexual relationship / Relationship
Spoken languages
English, Hungarian
Interests in BDSM
Exciting
24/7, Anal plays, Anal sex (give), Anal sex (receive), Ass licking, Bite, Blindfolds, Bondage, Breast torture, Breath controll, Candle, Chains, Chastity belt, Chinese ball, Closure, Collar, Cross, Dildos, Dirty talk, Domination, Film, Fisting, Foiling, Foot worship, Gangbang, Hair pulling, High heels, Humiliation, Latex, Leather, Lingerie, Mask, Massage, Masturbation, Mazochism, Milking, Nippers, Nipples, Oral sex (give), Oral sex (receive), Other tools, Pain, Pens, Pet play, Photo shooting, Piss, Prostate massage, Public sex, Punishment, Role playing, Rubber, Sadism, Slaps, Spanking, Stocking, Stocks, Tickling, Tweak, Vibrators, Whip, Whipping bench
Interests outside of BDSM
Leisure
Cycling, Fitness, Hiking, Museum, Reading, Restaurant, Running, Swimming pool, Talking, Walking