Intelligens, érzékeny, de határozott férfi vagyok. Nem a szerepjáték felszíne érdekel, hanem az a fajta dinamika, ahol két ember között valódi bizalom, figyelem és őszinteség van.
A BDSM-ben számomra nem az a lényeg, hogy valaki „engedelmeskedjen”, hanem hogy kialakuljon egy biztonságos tér, ahol mindketten önmagunk lehetünk. Szeretem, amikor van feszültség, játék, vezetés, provokáció, de mindez kölcsönös tisztelettel, világos határokkal és kommunikációval történik.
Dominánsabb alkat vagyok, de nem érdekel az üres keménykedés. Egy nőben nem a gyengeséget keresem, hanem azt, amikor erős emberként is képes megengedni magának, hogy néha elengedjen, rábízza magát valakire, és biztonságban érezze magát ebben.
Fontos nekem az intimitás, a humor, a mentális kapcsolódás és az őszinte beszélgetések. Nem futószalagos kalandokat keresek, hanem olyan nőt, akivel lehet lassan, kíváncsian, egymás ritmusát tiszteletben tartva építeni valamit.
Nem vagyok tökéletes, de figyelmes vagyok, önreflektív, és komolyan veszem a másik érzéseit. Szeretem, ha valaki tud beszélni a vágyairól, félelmeiről, határairól és azt is, ha van benne játékosság, sötétebb humor, mélység és női finomság.
Ami fontos nekem: beleegyezés, bizalom, diszkréció, tisztelet, utógondoskodás.
Ami nem érdekel: manipuláció, érzelmi játszmák, megalázás valódi bántással keverve, vagy az, ha valaki nem tud felelősséget vállalni magáért.
Olyan kapcsolódást keresek, ahol a dinamika nem elválaszt, hanem közelebb hoz.
Spoken languages
English, Hungarian
Interests in BDSM
I would try
Anal sex (receive), Chastity belt, Chinese ball, Latex, Mask, Pens, Public sex
Maybe
Boot fetish, Dirty talk, Doctor fetish, Foot worship
Exciting
Anal plays, Anal sex (give), Ass licking, Blindfolds, Bondage, Breast torture, Candle, CBT, Collar, Cross, Dildos, Domination, Fisting, Foiling, Hair pulling, High heels, Humiliation, Lingerie, Massage, Masturbation, Mazochism, Needle, Nippers, Nipples, Oral sex (give), Oral sex (receive), Other tools, Pain, Pet play, Piss, Prostate massage, Punishment, Role playing, Sadism, Slaps, Spanking, Stocks, Vibrators, Whip, Whipping bench
Interests outside of BDSM
Leisure
Cooking, Cycling, Get to know, Hiking, Internet, Movie, Museum, Play, Reading, Restaurant, Talking
Music
Classical, Electronic, Goa, House, Jazz, Pop, Reggae, Techno