Ben9797 - Switch, Sadist Male

All BDSM partners » Switches » Ben9797 - Switch, Sadist Male
Viewed: 2589x
Ben9797
26+ years old, Switch, Sadist Hetero Male, 180 cm, 65 kg
Residency: Hungary, Zala, város nélkül
Last login: 12 hours ago
Registration time: 2024. 06. 10. 09:03
Messages can only be sent by regsitrated users!
Sympathetic votes: 1
Üdv mindenki, akkor kezdjük a nulláról...
Update 2026. Nem törlöm az eddigieket, mert az is én voltam. Csak mostmár egy kicsit más. Szóval...
Érdekel-e valakit egy majdnem 30 éves, vékonyabb, szálkás pasi? Aki újra akarja kezdeni és vágyik mindenre. Jó persze ez nem ilyen egyszerű. Minden érdekel, de tényleg, rengeteg meg nem élt vágy, érzés, kérdés tettek és szavak. Van itt olyan valaki aki akar és mer élni? Aki átlát minden "szarságon"? Aki tud élni a szürke mindennapokon túl? Aki ugyanúgy vágyik sokmindenre mint én? Aki át tudja adni magát teljesen és ha igényli szerepet cserélni? Mert ha kell én is átadom magam. Irányítok én, utána pedig irányíts te.
Aki nem csak a bdsm-re vágyik, hanem egy beszélgetésre, egy filmezésre, egy közös vacsorára, egy közös programra, és csak utána a hálószobára?

Úgy érzem megvan bennem az is, hogy hosszan beszélgessünk, vacsorázzunk egyet, megmossam a hajad és összebújva filmezzünk majd aludjunk, és az is, hogy egy hosszú nap után kérdezés nélkül megkötözzelek és játszak veled, elvegyem ami jár, és kellemesen levezessük a feszültséget aznapra. És ha igényled cseréltünk.


(Címszavak: megkötözés, kikötözés, bilincselés, csikizés, szájpecek, szemfedő, bimbócsipesz, vibrátorok, hosszú orgazmus kontroll, túlizgatás, és minden ilyesmi, és még jó pár..) Nyitott vagyok és van még mit tapasztalni, kipróbálni.

Addig is, Csók-Puszi Hölgyeim!




Tényleg? Tényleg? Tényleg nincs itt senki, akivel közös lenne az érdeklődési körünk, a vágyaink?
Vajon törődjek bele? Még talán nem.
Senkit nem érdekel, vonz vagy vágyik egy lágyabb masszázsra, vagy csikizésre, esetleg egy kikötözésre vagy orgazmus kontrollra? De ezek csak példák... nyitott vagyok. Sok minden érdekel, de még senki se kérdezte meg. Uralkodj rajtam vagy uralkodok én rajtad.
Szóval ez vagyok én szenvedélyes, vad, mély, ez igazi skorpió. Várok még...


Jó, kezdjük a nulláról, eddig csak nagyvonalakban kerestem, de elvesztem, szóval folytatom a konkrétumokkal.
Nem vagyok már gyerek, férfi vagyok, tudom mit akarok.
Hosszú ideig elnyomtam magamban ezt az ént, de vége, engedem had járjon át, bontsa ki szárnyait és cselekedjen végre.

Szóval...

Switch dolog...nos maradjunk a 80-20 arányban. Domináns. Nem betonfix, változhat, tőled függ:)

A "lightosabb", klasszikusabb BDSM oldalt képviselném. Semmi durvaság, semmi vér.

Szürke ötven árnyalata!? Nem kell bemutatni gondolom, valakinek nyálas, valakinek vicc, nekem a vágyaim. Nagyvonalakban.

Ezt keresem, kicsit felturbózva, megspékelve egyedi, személyre szabott dolgokkal:)
Ezt keresem, egy Lányt, egy Nőt, aki ebben rejli örömét, és így tud igazán Nő lenni.
Ezt keresem, akinek felcsillan a szeme, ha azt mondom bilincsek, vibrátor, vagy szemfedő.
Ezt keresem, aki meg is szeretné élni, nem csak magában rejtegeti örökké.
Ezt keresem, aki hétköznapokban átlagosan különleges, de a hálószobában átalakul különböző különlegesen egyedi jelenséggé.

Ezen kívül ha még irodalom, történelem, filmek, esetleg autók kedvelője is vagy, TE vagy a tökéletes!

Írj:))

Partner

Singles
Dominant Female, Submissive Female, Uncertain Female

Age: 20-35 year

Aim of search

Correspondence, meeting / Virtual-relationship / Occasional-BDSM/sexual-relationship / Not looking for new connections

Spoken languages

English, Hungarian

Interests in BDSM

I would try

Collar, Domination, Foot worship, Nippers, Role playing, Spanking, Tickling, Whip

Maybe

Bite, Chains, Mazochism, Pens, Sadism

Exciting

Blindfolds, Bondage, Hair pulling, Massage, Masturbation, Nipples, Oral sex (give), Oral sex (receive), Other tools, Vibrators

Interests outside of BDSM

Leisure

Animals, Car racing, Cleaning, DIY, Gardening, Get to know, Internet, Movie, Play, Soccer, Talking

Music

Disco, Electronic, Hip-hop, Pop, Rap, Reggae, Techno

Movies

Adventure, Anime, Comedy, Crimi, Documentary, Drama, Historical, Horror, Romantical, Sci-fi, Series, Sex/porn, War






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy