Frissítés - 2025.10.09.
Dec2-án megyek a Lindemann koncertre (20:00, MVM Dome, Budapest). Ha esetleg valakinek van kedve egy jól megcsinált transzival megjelenni a rendezvényen, írjon rám!
Sziasztok!
Kb. 1 éve regisztráltam ezen az oldalon, de akkor még jóval kevesebb tapasztalattal. Pontosan tudom, kit keresek, de sajnos azt is, hogy valószínűleg ilyen nem létezik, ha mégis, akkor pedig soha nem fogom megtalálni. Azért leírom, hátha elolvassa: magamat keresem női változatban :-).
Crossdresser vagyok, extrém szeximádó, karcsú, sportos, fitt, lányos alkatú (kb. hozom az elvárt női modell alkatot: 184cm-es magasság, 64kg, 91cm-es csípő- és 68cm-es derékbőség), szemöldöktől lefelé teljesen szőrtelen, rendszeresen járok kozmetikushoz, pedikűröshöz, fodrászhoz, alakformáló testedzéseket végzek, nagyon odafigyelek az étkezésre, stb., és kizárólag női ruhákat viselek a hétköznapokon is. Mindezt első sorban öncélúan, mert a transzoskodás kalandosabbá, izgalmasabbá teszi nemcsak a szexet, de az egész életet is, valódi fűszere tud lenni egy amúgy átlagos, unalmas szituációnak (pl. egy tankolás a benzinkúton). Szóval talán transzi vagyok (azonban a viselkedésemben nem vagyok nőies, és nincsenek sem műmellek, sem hormonkezelés), de lehet, hogy csak egy fiú, lányos külsővel.
Nagyon kíváncsi és exhibicionista vagyok, szeretem magamat mutogatni, ezért vagyok itt (is).
Sub vagyok, de csak a szexben.
Heteroszexuális vagyok, nőkhöz vonzódom, nőkbe tudok szerelmes lenni, férfiakba nem. Ugyanakkor tudom, hogy a férfiak bizony vonzódnak hozzám (idézet valakitől, akinek sokan adnak a véleményére: „Amandától még a legheteroszexuálisabb férfi is beindul”), nagyon sok olyan férfi van, akinek bejönnek a hozzám hasonló crossdresser transzik. Szeretem a bókokat, tetszik, hogy a nőt látják bennem, vagy pedig az, amikor éppenséggel a popsimban élveznek el: ez nőiességemben maximálisan validál, önképemet igazolja.
Párkapcsolatban vagyok, jobban mondva inkább párkapcsolatokban, így a szabadidőm kevés és nem egy újabb párkapcsolatot keresek, hanem egyszerű kalandokat. Leginkább korombeli lányokra, nőkre vagyok kíváncsi, és nem is első sorban a szex miatt, inkább csak egy szimpla tabumentes beszélgetésre, egy kellemes randira, ami általában nem is vezet tovább sehova. A nők szeretnek olvasni, lehet, hogy szerencsém van, és van köztük, aki eljutott eddig :-).
Mindent összefoglalva és visszatérve a bevezető gondolatra: magamból csináltam meg azt, ami nekem nőben a legjobban tetszik.
Amanda
Partner
Singles
Dominant Female, Uncertain Female, Switch Female
Age: 30-45 year
Contact information
To check the contact informations either of you must be a VIP member!
Aim of search
Social-programmes,-leisure / Occasional-BDSM/sexual-relationship
Spoken languages
English, German, Hungarian
Interests in BDSM
I would try
Bondage, Electrosex, Latex, Massage, Spanking
Exciting
Anal plays, Anal sex (receive), Chastity belt, Collar, Cross-dressing, High heels, Lingerie, Masturbation, Nipples, Oral sex (give), Other tools, Role playing, Stocking, Transvestitism, Vibrators