Percek, órák, napok, hetek, avagy: eltelt egy hónap

Blogs » Blog - SzandraBaba » Percek, órák, napok, hetek, avagy: eltelt egy hónap
SzandraBaba (47)
Fetisist, Switch, Asexual
Male, Hetero
  • VIP
  • Verified profile
  • Online 
  • Has public albums 
  • Has public self pictures 
  • Has blog 
Entries filtered by time 2025. 11. (8)
2025. 10. (1)
2025. 09. (1)
7 hours ago | Appeared: 48x

Rég meséltem már újkeletű boldogságomról és nem is igazán lehet többé az eltelt időt 345 percekben kifejezni. Pedig megírhattam volna a harmadik felvonás hatásait, de kezd szűknek mutatkozni a szókincsem és az idő is kezd relatívvá válni. És ez jó, nagyon jó érzés.


Egy hónap. Összesen háromszor tudtunk találkozni, mindannyiszor percre pontosan ugyanannyi ideig. Viszont nem múlik el már jó ideje úgy egyetlen nap sem, hogy ne lennénk benne egymás életében. Apró kis üzenetek napközben, hosszú videóbeszélgetések esténként, sőt, csináltunk valami olyat, amit talán senki sem csinált még, én legalábbis még nem hallottam ilyen történetet sosem.

Az esti beszélgetés végén, az esti mese után elköszöntünk, szép álmokat kívántunk egymásnak, majd együtt aludtunk reggelig virtuálisan, vonalban, online, kép és hang. Fantasztikus érzés volt minden fordulásnál (sajnos elég rossz alvó vagyok) odanézni a telefonra és látni Őt, ahogy édesen alszik. Meghallani, ahogy motyog néha álmában.

És legfőképpen reggel pár perccel előbb ébredni, mint Ő és nézni, ahogy lassan magához tér, meglát és örül, hogy ott vagyok. És elindul a nap, együtt, távol egymástól, de mégis tapinthatóan közel.

Csodálatos érzés és fantasztikus kezdése egy napnak. Így még a hajnali sötétség ellenére is kisüt bennem a Nap.


Valahol itt tartunk most. Illetve már messzebb, vannak tervek, vannak elképzelések, amik a következő hónapban fognak valóra válni. De ezeket még nem tudom megírni, mert még csak várom, hogy megtörténjenek.


Fantasztikus érzés egy kapcsolat első hónapja. Még minden új, minden változik, tanuljuk egymást.

Még fantasztikusabb érzés várni a második hónapot. Továbbra is újak lesznek a közösen megélt pillanatok, de már kezdjük érezni és érteni egymást.


A legmeglepőbb számomra viszont az, hogy minél többet tudok Róla, minél jobban megmutatja a benne élő valódi, hétköznapi, rózsaszín ködtől mentes lényét, minél jobban beenged a legbensőbb valóságába, én annál jobban becsülöm. És tisztelem. És...


...imádom! 🥰


Egy hónap.

Életem hónapja.

És már csak hetet kell aludni a következő ölelésig. ❤️





Comments (9)


#477353 | 1 hours ago
Ez érdekes helyzet, mert rengeteg szép dolgot írok és mondok neki közönség nélkül is. Illetve úgy mondom csak az igazán szépeket.
Amiket itt megosztok vele kapcsolatban, azok lecsapódások inkább, azok a gondolatok, amik talán az Őt nem ismerőknek is adhatnak némi hitet, érzést, reményt, hogy... Igenis léteznek csodák. És megtörténhetnek bárkivel. 🙂
#477351 | 1 hours ago
Nagyon jó érzés lehet neki olvasni, ahogyan gondolkodsz róla.
#477349 | 1 hours ago
Szerintem tisztelni és szeretni egyáltalán nem nehéz, ha van kit és van miért. Szóval a kincs inkább ő, én 'csak' észrevettem és most már óvón vigyázok rá.
Jogos a kérdés is, azt hiszem, ez még nem került szóba. Igen, itt láttam meg az oldalon és igen, most is az oldal tagja. Olvas néha, hogy miket írok, de ilyen szempontból inkább csendes teremtés, nem tolja magát előtérbe.
#477346 | 1 hours ago
Nagy kincs birtokosa a szíved hölgye, hogy ennyire tiszteled és szereted!:)
Arra lennék kíváncsi, hogy ő itt van az oldalon, olvassa a csodás soraidat?
#477345 | 1 hours ago
Írni is jó róla, nem fér el idebent a boldogság. 🫠
Az meg külön öröm, ha másoknak is kellemes perceket okozok vele.
Köszönöm a jókívánságot, részemről pedig azt kívánom, hogy újra felbukkanjon a meghittség Kegyed életében is.
#477343 | 2 hours ago
Volt régen egy gyönyörű film, aminek a címe nekem most valóságosabb, mint valaha. Igenis, lehet Édes a November. 🥰
#477339 | 4 hours ago
Jó volt olvasni a boldogságotokról.
A virtuális összebújás egyszerűen csodás! Nekem nincs részem ilyen meghitt élményekben, de tiszta szívből kívánom, hogy a következő hónapok is ilyen fényesek legyenek és minden apró várakozásotok beteljesüljön.
#477337 | 4 hours ago
Annyira lélekmelengető olvasni ezeket az írásaid! Épp jókor jön ebben a hideg novemberi időben:)
#477334 | 6 hours ago
A távolság sokszor oly közel van és a vágy ereje csak növekszik miközben várakozol és olyan édes lesz amire nincsenek is szavak






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy