Grab popcorn!

Blogs » Blog - Lothario » Grab popcorn!
05. 12. 17:49 | Appeared: 266x

Ez egyre jobb. Van az a pont amig valami erdekel, valamibe teszel energiat, figyelmet, meg akarod erteni, szeretnel segiteni benne stb…

S van ezen a ponton tul… Amikor mar vigyorogsz es… hat csunya, nem csunya, de mar csak figyelsz es rohogsz.

Tisztelet a kivetelnek, egyre jobban szet vagytok csuszva…😄 Ezt mar csak popcornnal…


A noknek egy resze (korosztalytol, iskolai vegzettsegtol teljesen fuggetlenul. Pusztan a kromoszomaiktol!) olyan szinten ment meg az utobbi 1-2 evben… az onmunkan, a trauma feldolgozason, a befelefordulason, a pasikon, az “onismereten”, a komplexusaikon, a kompenzacioikon. A faszom tudja min, hogy az mar ertelmezhetetlen. S ezt en mondom. Ertitek baszd ki? En a ferfigyulolo, feminista switch! Nem valami soviniszta verdom! En!🤷🏻‍♂️


Szoval nehez eldonteni igazabol, hogy a tehetetlen toporgas, a kamu onerzet, az arc vagy a beszarisag, az infantilizmus vagy a szimpla bolondsag a nagyobb. De egy reszuk gecire kesz van. Egyre nagyobb reszuk amugy… Pasiva nem sikerult valni ugye. Nonek lenni mar nem tudnak. De ez meg egy dolog lenne. Igazabol a szo szoros ertelmeben elvesztettek a jozan eszuket. Nem normalisak.

Semmilyen formaban. A melot lehozzak kb., neha meg ugy is nez ki mintha normalisak lennenek. De kurvara nem azok. Teljes kaosz, teljes zurzavar van a fejukben.


Mondjuk az egyik ismerosom jol van hetek ota.

Jah. Elment a pszichiatriara es kapott gyogyszert. Fura, de azota normalis!

Ha valaki en nem vagyok pszichologus parti amugy. De pszichiatereket ezek utan esku merem ajnalni Lanyok. Napi 1-2 ilyen tabi es cukik, normalisak lesztek. Kikapcsol valamit az agyatokban vagy mit csinal. Igazabol feltanitja az agyatokat, arra, hogy milyen, ha normalisan/egeszsegesen mukodik egy emberi agy…

Bizony ezt csinalja. Elsore kicsit fura, hogy gyogyszer kell ehhez. De, ha enelkul nem megy ugye? S nem megy🤷🏻‍♂️😄 Akkor igy! A cel szentesiti az eszkozt…


Ez az ismerosom is pont olyan hulye picsa szokott lenni, mint a tobbi no. Marmint a noknek ezen resze. S basszus, ettol a bogyotol ripsz-ropsz normalis lett. El is mondja:

“Ugy erzem rendben van az agyam. Azt latom, erzekelem, gondolom ami van!”

Udv a valosagban!😀🤗


S mondanam, hogy bebeszeli maganak, mint az evek alatt annyi mindent… Nagyobb faszsagnal, nagyobb faszsagot… De nem! En is ezt latom rajta! Eskuszom az egre, hogy amiota szedi nem hulye picsa! Tok normalis lett! Stabil! Nem kattog, nem akad ki, nem tilt le, nem veszekszik a semmin es sorolhatnam reggelig. Ize. Szoval ertitek?!? Normalis!


En nem surgetek semmilyen konkret lepest. Eszem agaban sincsen senkinek sem felulirni a sajat megeleset! (Mernek en ilyet???🙄🤷🏻‍♂️)

Csak jelzem, hogy ugyanabban szenvedett amiben rengeteg no. S neki hasznalt!

Hulye vagy? A BigMc menu melle adnam ajandekba a Holgyeknek!


Varj! Inkabb annak, aki szedi adnek ingyen BigMc menut!😄 Igy azert kelendobb… Tudom, fast food, meg az alakotok… De a BigMc azert megiscsak BigMc!😉


Win-win baszd ki! Nektek megtanul az agyatok egeszsegesen mukodni! Mi meg nem kapunk agyfaszt! S meg az is lehet, hogy egyszer az eletben lesz egy normalis eletetek, egy normalis pasitok, egy normalis szexualitasotok, egy normalis kapcsolatotok! Most ijesztoen hangzik tudom. De, ha szeditek mar nem lesz ijeszto! Nem fogtok kattogni! 😊


Szoval csak batran Lanyok! Segitseget kerni okay!

Nem HP-nek lenni okay! Normalisnak lenni okay!


Nehany het amig hatni kezd. Utana besz! Addig en massziroztatom a hatam… Arra meg nem igazan van gyogyszer, marad az old school manualis megoldas…


https://youtu.be/ZhIsAZO5gl0?is=4Fi-JBPjDaGxrIRR



Comments (0)


The comments are only available after login.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy