Az érett test fegyelmezése

Blogs » Blog - Kovag89 » Az érett test fegyelmezése
Kovag89 (37+)
Dominant
Male, Hetero
  • Has closed albums 
  • Has blog 
Entries filtered by time 2026. 06. (4)
06. 24. 13:30 | Appeared: 30x

Pesti lakás csendjét csak a lány szapora lélegzetvétele törte meg a félhomályban. Az oldalon elindított beszélgetésünk, ahol nyers őszinteséggel tárta fel a vágyait a fenekelésről, a cicijei és a puncisörte elveréséről, tökéletes alapot adott ennek a találkozónak. Ez a virtuális vallomás inspirálta ezt a nevelést, ami most a valóságban kelt életre.

Ott térdelt a lábaim előtt a puha szőnyegen, teljesen meztelenül, buja és érett idomaival felkínálva magát az akaratomnak. A parancsomra a tekintetét a földön tartotta, miközben lassan körbesétáltam a tehetetlen testét. Odaléptem mögé, és a saját tenyeremmel kezdtem el megvalósítani mindazt, amire a képernyő előtt annyira szomjazott. Az első határozott csapás hangosan csattant a kerek fenekén, amitől a lány teste megremegett, és egy elfojtott nyögés hagyta el az ajkait. Nem siettem, ritmusosan, egyre nagyobb erővel mértem a csapásokat a farára, a melleire, majd a combjait szétfeszítve a domborodó, isteni puncájára is. A bőre pillanatok alatt tűzvörösen kezdett izzani az ütések nyomaitól, pontosan úgy, ahogy azt a levelében kérte.

Amikor az egész teste már lüktetett a fájdalomtól és a kéjtől, a hátára fordítottam a tehetetlen lányt, és térdre kényszerítettem magam elé. Elérkezett az idő a legfőbb vágyam beteljesítésére, egy alapos, kíméletlen szoptatásra. A hajánál fogva szorosan megmarkoltam a fejét, hátrahúztam a tekintetét, és lassan, de teljesen ellentmondást nem tűrő mozdulattal tövig lenyomtam a férfiasságomat a torkára. A mélytoroktatás nyers ritmusa azonnal elnémította a szobát, a könnyei végigcsorogtak az arcán, de eszébe sem jutott ellenkezni.

A szájának és a torkának a ritmikus birtoklása teljesen összetörte az utolsó ellenállását is, miközben az eszeveszett tempójú szoptatással az abszolút kontrollvesztés állapotába taszítottam. Nem volt szükség behatolásra, a tiszta dominancia és az ő vágyott fegyelmezése így vált teljessé. A feszültség a tetőfokára hágott, ahogy a testem teljes tartalmát a torkára, a melleire és az arcára élveztem.


Comments (0)


The comments are only available after login.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy