Squirt avagy a Női öröm szökőkútja

Blogs » Blog - Enkoz » Squirt avagy a Női öröm szökőkútja
Enkoz (45)
Dominant
Male, Hetero
  • VIP
  • Has closed albums 
  • Has blog 
Entries filtered by time 2026. 06. (1)
06. 06. 21:25 | Appeared: 156x

Sziasztok! Gondoltam, ideje kiírni magamból azt, ami a leginkább lázba hoz, és ami számomra a szexualitás abszolút csúcsa. Ha egyetlen szóval kellene jellemeznem a legnagyobb fétisemet, az ez lenne: az őszinte, gátlástalan női orgazmus.

​Nem titok, engem teljesen elvarázsol, ha egy nő átadja magát a tiszta élvezetnek. De van valami, ami minden képzeletet felülmúl, és amitől azonnal lángra lobbanok... ez pedig a spriccelős élvezet (squirting).

​Számomra nincs gyönyörűbb és izgatóbb látvány a világon, mint amikor egy nő eljut a tetőpontra, elveszíti a kontrollt, és a teste sugárban lövelli ki magából a vágyat.

​Imádom a dinamikáját, a hangjait, a látványát, és azt a nyers energiát, ami ilyenkor felszabadul. Teljesen mindegy, hogy a két kezemmel, a nyelvemmel vezetem el a partneremet idáig, vagy "csak" az első sorból nézhetem, ahogy saját magát kényeztetve, maszturbáció közben éri el ezt a földöntúli állapotot. A lényeg a látvány, az extázis és az a pillanat, amikor minden gátlás feloldódik.

​Ha magadra ismertél, ha szeretsz és tudsz is így élvezni, vagy ha szívesen megmutatnád nekem ezt a csodát, ne habozz. Imádom imádni a női gyönyört, és garantálom, hogy nálam jobb és hálásabb közönséget/partnert nem találsz erre a csodára. 😉

​Írj bátran, beszélgessünk, és lássuk, hova vezet a közös fantáziánk!


Comments (1)


#479933 | 06. 06. 21:57
Egy nagyon nagy bajom van squirt-el! Ha nem az arcomra, és a számba megy! 😀






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy