Szia Cica! (ez én lennék). Nagyon szép a tested (csak arckép van kint rólam) és gyönyörűek a combjaid(tuti hentes a srác), eszméletlen a popsid is (tehát segg-fej vagyok) és azonnal beleszerettem a melleidbe is (mondomhogyhentes!).
Szívesen lennék a szeretőd (ójee!) akár hetente többször is átmennék hozzád (bazeg, az dejó lenne, hegyekben áll a szennyes) és kényeztetnélek (ágybareggeli, porszívózás, ablakpucolás gondolom) természetesen egy fix összegért (esküszöm ötezret megérne!). A nyelvemmel csodákra vagyok képes (lásd, a magyar nyelvvel énis, asszem rokonlélek) és a méreteim sem európaiak (biztos ázsiai, kici ócó kínai fütyi). Beléd szerettem azonnal (akkó miért kérsz pénzt? Ribanc! Tudtam hogy csak a tessssstem kell!) és szeretnélek magamévá tudni! (Enyhe nyelvtani képzavar Freud-i alapokon). Ha érdekellek, akkor keress bátran és olyan élményben lesz részed, hogy a ház is beleremeg (oh, fenébe, mégiscsak építőiparban dolgozik ezek szerint.) Alkuképes vagyok (és még le is zsidózza magát. Kóser hentes.) Igény esetén számlát is tudok adni (vajh milyen tevékenységi körről?) Csókollak ott, ahol senki más (egy Pesterzsébet melletti gázcseretelepen).
Lackó-mackó, a vágyak koronázatlan nagykirálya (asszembeszartam)...
SmPixie.com - BDSM partner seeking, dating and community portal
By accessing the site I certify that I am at least 18 years old and I have the right to view sexually explicit sites.
I agree that the site has a strong sexual nature. By accessing the site, I declare that I won't be harassed by sado-mazo, fetish, sexuality or other images, writings etc.
Comments (1)